Warsztaty

WARSZTATY w ramach Lodowi Giganci-Aristos Tropos

Nasze najbardziej popularne warsztaty to średnio-zaawansowane dwudniowe warsztaty weekendowe, które tradycyjnie prowadzimy w Wapienicy, koło Bielska-Białej, na południu Polski. Jeśli chcecie zarezerwować miejsce, poczytać więcej, poznać skrócony program, zapraszamy do zapoznania się z opisem tych właśnie warsztatów

Niezależnie od tego, czy Wasza grupa liczy 6-12 osób, czy reprezentujecie instytucję publiczną, firmę prywatną zatrudniającą setki lub więcej pracowników… jeśli tylko chcielibyście dowiedzieć się wiecej o Metodzie Wima Hofa lub, co ważniejsze, przejść szkolenie na warsztatach tej metody, nie wahajcie się skorzystać z formularza kontaktowego na stronie naszego sklepu online. Regularny trening Metody Wima Hofa w formie, jakiej uczy Aristos Tropos, ma niesamowite przełożenie na praktycznie każdą dziedzinę życia, włączając mniejsze rachunki za gaz i energię elektryczną, mniej absencji chorobowych w pracy i wiele, wiele innych. Jak mawia Wim Hof, przez doświadczenie WHM samemu dopiero jesteśmy w stanie zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi i jak poteżne są długotrwałe skutki treningu WHM…

… więc nie będziecie w stanie zrozumieć dopóki sami nie sprobujecie 🙂

Nasza siedziba na stałe to miasteczko Sherborne (Dorset, Wielka Brytania), gdzie prowadzimy większość jednodniowych warsztatów WHM, jednak poza Wielką Brytanią prowadzimy też warsztaty jedno- i dwudniowe, jak również wielodniowe w Polsce (głównie na południu, choć również w innych regionach), w Austrii, Francji, Słowenii, Grecji i innych krajach.

Warsztaty grupowe (3-12 osób) lub trening indywidualny mogą być również osobno rezerwowane po uprzednim kontakcie z nami i dograniem szczegółów!

W chwili obecnej nasze warsztaty są głównie prowadzone albo w soboty, albo w soboty i niedziele, jednak jeśli ktoś wie, że inne dni mogą być bardziej dla jego grupy stosowne, prosimy o kontakt, ponieważ całkiem możliwe, że bedziemy w stanie jakoś temu zaradzić.

Nasze jednodniowe warsztaty trwają najczęściej 4-5 godzin, choć przeważnie pytań jest tak dużo, że trwają nieco dłużej. Zaczynamy między 10:00 a 11:00 rano, chociaż szczegóły znajdziecie w opisie konkretnych warsztatów. Koszt zazwyczaj zależy od lokalizacji i typu warsztatów, które obejmują całą masę atrakcji obok tego, że uczycie się, w jaki sposób tak naprawdę odkryć swój ukryty potencjał, o którym nawet pewnie nigdy nie wiedzieliście!

A zatem, jeśli poważnie myślicie o swoim zdrowiu, poprawie samopoczucia i chcecie uzyskać lepszy wgląd w samopoznanie, żyć życie w pełni, zdrowo i szczęśliwie, nie zwlekajcie długo, bo każda chwila, każda sekunda życia jest droga. To zresztą nie tylko nasza chwila… to chwila, którą dzielimy z innymi, zwłaszcza z bliskimi nam. Naprawdę szkoda marnować czasu!

Kompletna lista wszystkich naszych warsztatów (oraz innych zajęć i tego, czym się zajmujemy) jest przeważnie kompletna w naszym sklepie, Tam też znajdziecie dużo więcej aktualnych szczegółów dotyczącychy zajęć, w tym program dnia, informacje praktyczne, co należy ze sobą wziąć na zajęcia, itp. Jeśli jest coś, co chcielibyście z nami przedyskutować w związku z programem warsztatów lub czymś innym, nie jesteście pewni czegoś, prosimy o kontakt!

Cold Shower Enhancer…

Na koniec tylko krótka wzmianka o urządzeniu, o którym piszemy osobno w innej zakładce. Nazywa się po polsku Zimny Prysznic Turbo, a po angielsku znane jest pod nazwą Cold Shower Enhancer (zobacznie tutaj). Więcej można poczytać pod wspomnianym linkiem, natomiast tutaj tylko króciutko, że jest to prosty, a dosyć niesamowity wynalazek, który umożliwia łatwy dostęp do lodowatego prysznica na codzień! Więcej nie piszemy, bo miało być krótko… 🙂