Warsztaty

Warsztaty i trening według szkoły Aristos Tropos

Aby uzyskać więcej informacji o naszym wynalazku do lodowatych pryszniców Cold Shower Enhancer lub programie warsztatów, poczytajcie na stronach zakładki Trening, wybierając odpowiednią formę zajęć z listy.

Niezależnie od tego, czy Wasza grupa liczy 6-12 osób, czy reprezentujecie instytucję publiczną, firmę prywatną zatrudniającą setki lub więcej pracowników… jeśli tylko chcielibyście dowiedzieć się wiecej o Metodzie Wima Hofa lub, co ważniejsze, przejść szkolenie na warsztatach tej metody, nie wstydźcie się skorzystać z formularza kontaktowego na stronie domowej! Regularny trening Metody Wima Hofa w formie, jakiej uczy Aristos Tropos, ma niesamowite przełożenie na praktycznie każdą dziedzinę życia, włączając mniejsze rachunki za gaz i energię elektryczną, mniej absencji chorobowych w pracy i wiele, wiele innych. Jak mawia Wim Hof, przez doświadczenie WHM samemu dopiero jesteśmy w stanie zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi i jak poteżne są długotrwałe skutki treningu WHM… więc nie będziecie w stanie zrozumieć dopóki sami nie sprobujecie 🙂

Nasza siedziba na stałe to miasteczko Sherborne (Dorset, Wielka Brytania), gdzie prowadzimy większość jednodniowych warsztatów WHM, jednak poza Wielką Brytanią prowadzimy też warsztaty jedno- i dwudniowe, jak również wielodniowe w Polsce (głównie na południu, choć również w innych regionach), w Austrii, Francji, Słowenii, Grecji i innych krajach.

Warsztaty grupowe (3-12 osób) lub trening indywidualny mogą być rezerwowane, tylko trzeba się z nami skontaktować! Możemy również przedyskutować rabaty grupowe…

W chwili obecnej nasze warsztaty są głównie prowadzone albo w soboty, albo w soboty i niedziele, jednak jeśli ktoś wie, że inne dni mogą być bardziej dla jego grupy stosowne, prosimy o kontakt, ponieważ całkiem możliwe, że bedziemy w stanie jakoś temu zaradzić.

Nasze jednodniowe warsztaty trwają najczęściej 4-5 godzin, choć przeważnie pytań jest tak dużo, że trwają nieco dłużej. Zaczynamy między 10:00 a 11:00 rano, chociaż szczegóły znajdziecie w opisie konkretnych warsztatów. Koszt zazwyczaj zależy od lokalizacji i typu warsztatów, które obejmują całą masę atrakcji obok tego, że uczycie się, w jaki sposób tak naprawdę odkryć swój ukryty potencjał, o którym nawet pewnie nigdy nie wiedzieliście!

A zatem, jeśli poważnie myślicie o swoim zdrowiu, poprawie samopoczucia i chcecie uzyskać lepszy wgląd w samopoznanie, żyć życie w pełni, zdrowo i szczęśliwie, nie zwlekajcie długo, bo każda chwila, każda sekunda życia jest droga. To zresztą nie tylko nasza chwila… to chwila, którą dzielimy z innymi, zwłaszcza z bliskimi nam. Naprawdę szkoda marnować czasu!

Kompletna lista wszystkich naszych warsztatów powinna być dostępna w naszym sklepie, chociaż jeśli chcecie zerknąć na nasz kalendarz, może być łatwiej zsynchronizować datę warsztatów z Waszymi planami… Jeśli jest coś, co chcielibyście z nami przedyskutować w związku z programem warsztatów, nie jesteście pewni czegoś, prosimy o kontakt!

Dokumenty wymagane na warsztaty WHM

Wszystkie warsztaty Metody Wima Hofa prowadzone przez Certyfikowanych Instruktorów wymagają, aby kursanci wypełnili i podpisali dwa dokumenty, oba tylko w języku angielskim: Health Declaration oraz Liability Waver Form. Pierwszy dokument dotyczy obecnego stanu zdrowia i przebytych chorób (a ma na celu zminimalizowanie jakiegokolwiek ryzyka dla kursanta), a drugi jest związany z odpowiedzialnością prawną. Oba dokumenty są standardowe i ich podpisanie jest formalnością. Z naszego punktu widzenia formularz zdrowotny jest o wiele ważniejszy, ale z punktu widzenia Innerfire (organizacji koordynującej Metodę Wima Hofa na świecie), oba dokumenty muszą zostać wypełnione, podpisane i zwrócone do instruktora. Gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości, to może wydrukować i przynieśc wydruki dokumentów na warsztaty, wtedy wszystko dokładnie wytłumaczymy, żeby nie było, że ktoś podpisuje dokument, którego w ogóle nie rozumie.

Wypełnione, podpisane i zeskanowane dokumenty najlepiej przesłać do nas na adres aristos.tropos@gmail.com tak szybko, jak to możliwe, a ich wydruki przynieść ze sobą na warsztaty WHM. Bardzo dziekujemy za zrozumienie w tej sprawie!

Cold Shower Enhancer…

Na koniec tylko krótka wzmianka o urządzeniu, o którym piszemy osobno w innej zakładce. Nazywa się po polsku Zimny Prysznic Turbo, a po angielsku znane jest pod nazwą Cold Shower Enhancer (zobacznie tutaj). Więcej można poczytać pod wspomnianym linkiem, natomiast tutaj tylko króciutko, że jest to prosty, a dosyć niesamowity wynalazek, który umożliwia łatwy dostęp do lodowatego prysznica na codzień! Więcej nie piszemy, bo miało być krótko… 🙂