Media

Nowości w Mediach

Niniejszy rozdział obejmuje informacje ogólnie dostępne w mediach na temat Wima Hofa, jego metody, jak również zdjęcia, filmy i inne materiały związane z naszymi warsztatami WHM.

Aby uzyskać wprowadzenie do WHM, przeczytajcie najpierw informacje w sekcji Metoda Wima Hofa.

Wim Hof w Mediach

Wim Hof był wielokrotnie gościem różnych podkastów i wywiadów, które w szybkim tempie przyczyniły się do spopularyzowania jego metody. Oto link do całej grupy takich wydarzeń, podanych oficjalnie na stronie internetowej platformy Wim Hof Method.

Warsztaty i Sesje Treningowe

Chociaż nie jest naszym cele dokumentowanie każdych warsztatów i sesji treningowych, jednak te, które są dokumentowane, staramy się utrwalić dla historii najlepiej, jak tylko możemy. Często korzystamy z dobrodziejstw technologii, chociaż nigdy nic nie jest w stanie zastąpić prawdziwego artysty fotografa… Stąd też wiele zależy od tego, czy mamy do dyspozycji takiego właśnie mistrza swojej profesji! Oto kilka prezentacji ze zdjęć z jednego z dawniejszych naszych warsztatów. A to jest dobry przykład tego, jak wyglądają nasze warsztaty. A oto i kolejny link do innych naszych warsztatów WHM.

Tutaj możecie znaleźć link to większości materiałów, które umieszczmy na YouTube, miedzy innymi sesje z naszych warsztatów nagraną celem pomocy wszystkim, którzy chcieliby stosować naszą rozgrzewkę, której uczymy na większości warsztatów (o nagranie której prosiło nas wielu naszych kursantów). Również na tym samym kanale YouTube możecie znaleźć krótki film instruktażowy, jak proponujemy sekwencjonować codzienne zimne prysznice, zwłaszcza w przypadku stosowania Cold Shower Enhancera (CSE).

A tutaj jest link do naszego profilu Aristos Tropos an Facebooku, jeśli chcecie być na bierząco w ramach mediów społecznościowych…