Warsztaty 2-dniowe

Uwaga:  Wszystkie aktualne terminy warsztatów są dostępne w naszym interaktywnym kalendarzu (w Options po lewej stronie można zmienić język na polski), natomiast złożyć zamówienie można przez nasz sklep.

Weekend szkoleniowy zaczyna się od 10 rano w sobotę, a kończy się około 15:30 w niedzielę. Zawiera wszystko, co należy wiedzieć o Metodzie Wima Hofa, zarówno teoretycznie i w praktyce, oraz to, co dokłada do tego Aristos Tropos, tzn. Kriya Joga, Tai Chi, Ashtanga, HIIT… i wiele więcej. Również wskazówki dotyczące diety i higieny, które są bardzo pomocne w praktykowaniu MWH.

Cena za cały weekend szkoleń wynosi 350 Euro lub 1500 PLN od osoby i obejmuje nocleg i posiłki. Możliwe jest uczestnictwo tylko w jednym dniu – proszę o kontakt na aristos.tropos@gmail.com.

Prosimy również o kontakt w przypadku zamówień grupowych, w tym również takich, gdy rezerwuje mąż z żoną, dziećmi, itp. Oferujemy atrakcyjne rabaty i każdy przypadek rozpatrujemy osobno, więc zawsze warto zapytać!

Proszę przywieżć ze sobą śpiwór, latarkę czołową, jak również matę do jogi, strój do ćwiczeń i strój kąpielowy, ręcznik, butelkę na wodę, klapki… oraz latarkę, buty na śnieg oraz ochraniacze śniegowe do butów (dotyczy warsztatów w górach). Kobiety powinny zabrać ze sobą dwuczęściowe stroje do kąpieli!

Mamy nadzieję gościć grupę nie większą niż 12 wspaniałych ludzi… Jeśli nie jesteś wspaniały, nie rozpaczaj, tylko przyjedź, a uczynimy Cię wspaniałym!

Konkretne programy naszych warsztatów są dostępne za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, gdzie można również złożyć indywidulane zamówienie.

PS. Wszystkie warsztaty MWH wymagają od uczestników wypełnienia i podpisania dwóch formularzy. Proszę o jak najszybsze ściagnięcie tychże z poniższych linków oraz odesłanie wypełnionych na powyższy adres emailowy. Oba formularze są w języku angielskim, bo taki jest język urzędowy dla Innerfire, tj. organizacji stojącej za MWH. Oto linki do obu formularzy: Health Declaration, oraz Liability Waver.

Szczegóły dotyczące płatności:

1. Najprostszą i najszybszą formą płatności jest wybranie opcji Płatność przez PayPal, chociaż nie jest to najtańsza opcja, ponieważ PayPal dolicza swoją (niełatwą do skalkulowania poprawnie) marżę. Stąd też przed wybraniem tej opcji, prosimy o kontakt celem doliczenia marży PayPal.

2. Drugą i najczęściej preferowaną forma płatności jest przelew należności na konto: Piotr Pudelko: 33 1140 2004 0000 3902 7543 9461. Jeśli ktoś chce najpierw dokonać rezerwacji miejsca, konieczne jest dokonanie płatności co najmniej połowy ustalonej kwoty, tj. około 750 PLN.

3. W przypadku dokonania rezerwacji, pozostałą kwotę do zapłaty najlepiej wpłacić na podane konto w okresie miesiąca do daty rozpoczęcia warsztatów. Alternatywnie, prosimy o uiszczenie pozostałej kwoty gotówką w dniu rozpoczęcia warsztatów i zaznaczenie tej opcji przez kontakt emailowy.

Kolaż zdjęć z naszych warsztatów WHM w Bielsku-Białej