Warsztaty 1-dniowe

Uwaga:  Wszystkie aktualne terminy warsztatów są dostępne w naszym interaktywnym kalendarzu (w Options po lewej stronie można zmienić język na polski), natomiast złożyć zamówienie można przez nasz sklep.

Jak to zrobić, aby nigdy nie chorować? … czyli wprowadzenie do metody Wima Hofa!

Jednodniowe rozszerzone podstawowe warsztaty weekendowe metody Wima Hofa.

Szkolenie zarówno dla początkujących, jak zaawansowanych, w zakresie oddychania, medytacji i zimnoadaptacji, albo też skuteczniejszej wersji morsowania. W szkoleniu proponujemy specjalnie zaprojektowane ćwiczenia jogi i Tai Chi oraz cenne wskazówki związane z odpowiednią dietą, poszczeniem, higieną.

Szkolenie w języku polskim poprowadzi Piotr Pudełko od wielu lat certyfikowany instruktor WHM (poziom 2).

Jeśli już znasz Wima Hofa i jego cudowną metodę oddechychania, adaptacji na zimno i medytacji i chciałbyś poszerzyć od strony praktycznej swoją wiedzę to zapraszam Cię już dziś na nasze szkolenie. Ponieważ więcej niż 12 osób nie pomieści się w naszym ośrodku mocy, nie zwlekaj, tylko zgłoś się już dziś.

Szkolenie dostępne tylko w terminach do wyboru w interaktywnym kalendarzu, choć proszę o kontakt w sprawie innych terminów.

Miejsce: zobacz dostępność w interaktywnym kalendarzu

W ramach szkoleń: kąpiel w naturze lub lodowa, reset, pływanie w naturze (w miarę dostępności), medytacja.

Czas trwania szkolenia: ok. 6-7 godzin.

Koszt od osoby: 860 zł

Program: Zaczynamy o 10 rano: najpierw wprowadzenie do głębokiego oddychania (teoria oraz ćwiczenia), potem rozgrzewka przed oddychaniem metoda Wima Hofa, obejmujaca praktyki jogi oraz Tai Chi; następnie pierwsza runda oddychania metodą Wima Hofa, a po niej kolejne 3-4 rundy. Po oddychaniu chwila przerwy na pytania i odpowiedzi oraz delikatny posiłek. Prezentacja samej metody Wima Hofa po posiłku z pytaniami i odpowiedziami. Po prezentacji kolejna seria ćwiczeń, które proponuje sam Wim Hof w swoim kursie, po której nastąpi przebranie się w stroje do kąpieli oraz udanie się do miejsca zanurzenia. Tam bedziemy wykonywać ćwiczenia na stojąco z zakresu Tai Chi / Qi Gong, po czym przystąpimy do kulminacyjnego zanurzenia. Po zanurzeniu rozgrzewka Tai Chi / Qi Gong oraz aktywacja brązowego tłuszczu, po czym po kilknastu minutach udajemy się do sali, gdzie omówimy wszelkie wątpliwości, jakie pojawią się w związku z praktyką metody Wima Hofa.

Zabierz ze sobą matę do jogi oraz strój do ćwiczeń, ręcznik, lekki koc, klapki, coś do przegryzienia podczas lanczu, strój do kąpieli, butelkę na wodę…

Szczegóły lub więcej informacji: proszę o kontakt na aristos.tropos@gmail.com.

PS. Wszystkie warsztaty MWH wymagają od uczestników wypełnienia i podpisania dwóch formularzy. Proszę o jak najszybsze ściagnięcie tychże z poniższych linków oraz odesłanie wypełnionych na powyższy adres emailowy. Oba formularze są w języku angielskim, bo taki jest język urzędowy dla Innerfire, tj. organizacji stojącej za MWH. Oto linki do obu formularzy: Health Declaration, oraz Liability Waver.

Szczegóły dotyczące płatności:

1. Najprostszą i najszybszą formą płatności jest wybranie opcji Płatność przez PayPal, chociaż nie jest to najtańsza opcja, ponieważ PayPal dolicza swoją (niełatwą do skalkulowania poprawnie) marżę.

2. Drugą i najczęściej preferowaną forma płatności jest przelew należności na konto: Piotr Pudelko: 33 1140 2004 0000 3902 7543 9461. Jeśli ktoś chce najpierw dokonać rezerwacji miejsca, konieczne jest dokonanie płatności co najmniej połowy ustalonej kwoty, tj. okolo 430 PLN.

3. W przypadku dokonania rezerwacji, pozostałą kwotę do zapłaty najlepiej wpłacić na podane konto w okresie miesiąca do daty rozpoczęcia warsztatów. Alternatywnie, prosimy o uiszczenie pozostałej kwoty gotówką w dniu rozpoczęcia warsztatów i zaznaczenie tej opcji przez kontakt emailowy.